VIII Festiwal Dyplomatyczny „Dyplomacja Czterech Stron Świata”

Termin: 24.04.2017 - 25.04.2017
Miejsce: ul. Krupnicza 33, 31-123 Kraków, Sala Wystawowej A Auditorium Maximum
Organizator: Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ
Kontakt: Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ

Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ już po raz ósmy organizuje Festiwal Dyplomatyczny! Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych dyplomacją i stosunkami międzynarodowymi. W tym roku Festiwal odbędzie się pt. „Dyplomacja Czterech Stron Świata”. W ramach naszego wydarzenia będziecie mieli okazję odbyć prawdziwą międzykontynentalną podróż. VIII Festiwal Dyplomatyczny odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia 2017 r. w Sali Wystawowej A Auditorium Maximum. Dwudniowe wydarzenie łączy w sobie ogólnopolska konferencję naukową oraz debaty parlamentarne. Podczas konferencji naukowej zaproszeni eksperci zmierzą się z odpowiedzią na wyzwania współczesnej dyplomacji. Kolejne panele będą skupione na zagadnieniach z dziedziny stosunków międzynarodowych i dyplomacji dotyczących różnych części globu. Nie zabraknie również panelu studenckiego, podczas którego nasi Koledzy i Koleżanki podzielą się z Wami swoim dorobkiem naukowym.

Więcej informacji na stronie FB wydarzenia

Data opublikowania: 21.04.2017
Osoba publikująca: Patrycja Niedźwiedzka