Nowości wydawnicze

Religion and American Politics – Domestic and International Contexts - nowa publikacja pod redakcją pracowniczki naszego Wydziału

04.03.2024
Uprzejmie informujemy, że nakładem wydawnictwa Peter Lang ukazała się nowa publikacja pod redakcją Pauliny Napierały pt.: "Religion and American Politics – Domestic and International Contexts"

Polskie studia wywiadowcze. Stan i perspektywy badań - nowa publikacja pracowników naszego Wydziału

14.02.2024
Uprzejmie informujemy, że nakładem wydawnictwa Księgarnia Akademicka ukazała się nowa publikacja autorstwa Artura Gruszczaka, Arkadiusza Lewandowskiego i Arkadiusza Nyzio, pt.: "Polskie studia wywiadowcze. Stan i perspektywy badań"

„Personal enemies, conceptual friends. Karl Loewenstein and Carl Schmitt on self-destructive legalism” - nowy artykuł pracownika naszego Wydziału

09.01.2024
Informujemy, że w czasopiśmie „Journal of Political Ideologies” ukazał się artykuł dr. hab. Arkadiusza Górnisiewicza, pracownika Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych pt. „Personal enemies, conceptual friends. Karl Loewenstein and Carl Schmitt on self-destructive legalism”.

VIII/2023 anglojęzyczny, „numer specjalny” czasopisma "Teoria Polityki"

14.12.2023

The System Reform of the Economic and Monetary Union (2010–2022). Dynamics – Successes – Failures - nowa monografia autorstwa pracownika naszego Wydziału

12.09.2023
Z wielką przyjemnością informujemy, że w renomowanym wydawnictwie Peter Lang Publishing ukazała się monografia Prof. dr. hab. Janusza Węca pt. The System Reform of the Economic and Monetary Union (2010–2022). Dynamics – Successes – Failures, Lausanne-Berlin-Bruxelles-Chennai-New York-Oxford 2023.