Nowości wydawnicze

China's environmental policy in terms of European Union standards - nowa publikacja pracowników naszego Wydziału

16.11.2020
Uprzejmie informujemy, że nakładem wydawnictwa Vandenhoeck & Ruprecht ukazała się książka prof. dr. hab. Jana Wiktora Tkaczyńskiego oraz dr. hab. Łukasza Gacka, prof. UJ pt.: "China's environmental policy in terms of European Union standards"

Culture and identities - nowa publikacja pod redakcją pracownika naszego Wydziału

11.11.2020
Uprzejmie informujemy, że nakładem wydawnictwa Serbian Sociological Association. Institute for Political Studies ukazała się publikacja pt. "Culture and identities", której redaktorami są Petrović Jasmina S., Miltojević Vesna D., Bujwid-Kurek Ewa, Milošević Šošo Biljana Č.

Security Dilemmas and Challenges in 21st Century Asia– nowa praca pod redakcją O. Barbasiewicz, M. Grabowskiego i E. Trojnar

11.11.2020

Ekspertyza prof. Janusza Węca pt. „The European Union at a historic turning point. Current challenges and scenarios of overcoming them”, opublikowana w Wydawnictwie Sejmowym

16.11.2020

Global and Regional Dimensions of International Security - nowa publikacja pod redakcją pracownika naszego Wydziału

26.10.2020
Uprzejmie informujemy, że nakładem wydawnictwa Uniwersytetu Lwowskiego ukazała się wieloautorska publikacja pt. "Global and Regional Dimensions of International Security", której redaktorami są prof. Markijan Malski i dr hab. Roman Vovk z Uniwersytetu Lwowskiego oraz dr hab. Piotr Bajor z Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ.