Nowości wydawnicze

Quo vadis Euroazjo? W poszukiwaniu nowych dróg Partnerstwa - nowa publikacja pod współredakcją pracowniczki naszego Wydziału

Uprzejmie informujemy, że nakładem Wydawnictwa Naukowego Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ukazała się książka pod redakcją Bartosza Hordeckiego i Anny Jach pt. „Quo vadis Euroazj? W poszukiwaniu nowych dróg Partnerstwa"

Rakowiecka w remoncie - nowa publikacja pracownika naszego Wydziału

Uprzejmie informujemy, że nakładem Wydawnictwa Księgarni Akademickiej ukazała się książka Arkadiusza Nyzio pt. „Rakowiecka w remoncie. Transformacja polityki bezpieczeństwa wewnętrznego Polski w latach 1989–1993"

Systemy bezpieczeństwa: wymiar lokalny i państwowy - nowa publikacja pod redakcją pracowników naszego Wydziału

Uprzejmie informujemy, że nakładem Wydawnictwa Księgarni Akademickiej ukazała się książka pod redakcją Artura Gruszczaka i Piotra Bajora pt. "Systemy bezpieczeństwa: wymiar lokalny i państwowy"

Girls in Contemporary Vampire Fiction - nowa publikacja autorstwa pracowniczki naszego Wydziału

Uprzejmie informujemy, że nakładem Wydawnictwa Palgrave Macmillan ukazała się książka autorstwa Agnieszki Stasiewicz-Bieńkowskiej pt. "Girls in Contemporary Vampire Fiction"

W teatrze świata. Ojczyzny artystyczne Elżbiety Wittlin Lipton - nowa publikacja autorstwa pracowniczki naszego Wydziału

Uprzejmie informujemy, że nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego ukazała się książka autorstwa Justyny Budzik pt. "W teatrze świata. Ojczyzny artystyczne Elżbiety Wittlin Lipton"