Ogłoszenia

19.08.2017
Wydanie publikacji zostało sfinansowane przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
więcej o Efektem projektu „Odkrywcy dziedzictwa lokalnego” jest publikacja w redakcji dr Kingi Anny Gajdy.

Double degree z Uniwersytetem w Padwie – składanie aplikacji

08.08.2017
Do dnia 29 września u Pani mgr Doroty Krętkowskiej w sekretariacie IE, można składać aplikacje na udział w magisterskim programie double degree Kraków-Padwa.
więcej o Double degree z Uniwersytetem w Padwie – składanie aplikacji

Applications are invited for WORKSHOP organised by the Europaeum in Geneva

03.08.2017
Applications are invited for WORKSHOP organised by the Europaeum in Geneva (24th-26th September 2017), focusing on the development of a ‘wholly European agenda’. The event is organised in partnership with the European University Institute and the Hirschman Centre on Democracy at the Graduate Institute.
więcej o Applications are invited for WORKSHOP organised by the Europaeum in Geneva
promocje

03.08.2017
Na stronie naszego Wydziału w serwisie YouTube udostępnione zostało nagranie wykładu prof. Petera J. Katzen-steina z prestiżowego Cornell University (USA).
więcej o New Directions in American Foreign Policy after the 2016 Presidential Election – nagranie wykładu prof. Petera J. Katzensteina z Cornell University

03.08.2017
1 sierpnia 2017 r. na portalu Onet.pl ukazał się wywiad z dr. Tomaszem Pugacewiczem pt. "Chłodna zimna wojna". Rozmowa dotyczyła dwóch ważnych wydarzeń w relacjach amerykańsko-rosyjskich: uchwaleniu przez Kongres USA ustawy nakładającej sankcje na Rosję oraz wydaleniu przez Federację Rosyjską personelu ambasady Stanów Zjednoczonych w Moskwie.
więcej o O powrocie do zimnej wojny w relacjach USA i Rosji – dr Tomasz Pugacewicz dla Onet.pl