Efektem projektu „Odkrywcy dziedzictwa lokalnego” jest publikacja w redakcji dr Kingi Anny Gajdy. Wydanie publikacji zostało sfinansowane przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Publikacja składa się z trzech części. Pierwsza z nich to część podręcznikowa zawierająca teksty specjalistów, karty pracy, prezentacje power point. Teksty skierowane są głównie do uczniów. W niektórych przypadkach autorzy zdecydowali się również na zamieszczenie krótkich informacji również dla nauczycieli. Można w niej znaleźć artykuły autorstwa Kingi Anny Gajdy, Joanny Orzechowskiej-Wacławskiej, Mirosława Natanka, Marcina Rebesa, Eweliny Malik-Warzechy, Iwony Reichardt oraz Doriana Jędrasiewicza. Druga część to scenariusze wraz z kartami pracy spaceru tematycznego po centrum Krakowa. Ostatnia to przykłady posterów przygotowanych przez uczniów.

Serdecznie zapraszamy do lektury!

Zmiana godziny dyżuru Pana Prodziekana ds. dydaktycznych
Hiszpańskie wydanie książka dr hab. Łukasza Kamieńskiego Las drogas en la guerra: Una historia global
Studenci WSMiP w ramach projektu Inter Polit Leader podnoszą kompetencje niezbędne na rynku pracy
Najnowsza publikacja dotycząca postrzegania Brexitu w państwach UE