Konkurs na międzynarodowe projekty z zakresu nauk humanistycznych i społecznych

Uprzejmie informujemy, że Narodowe Centrum Nauki wraz z EU-India Platform for Social Sciences and Humanities (EqUIP) ogłosiło konkurs na międzynarodowe projekty z zakresu nauk humanistycznych i społecznych pt. „Sustainability, equity, wellbeing and cultural connections”. Sieć EqUIP szczególnie zachęca do składania wniosków interdyscyplinarnych.

W skład międzynarodowego konsorcjum składającego wniosek musi wchodzić przynajmniej jeden zespół badawczy z Indii mogący ubiegać się o finansowanie Indian Council for Social Science Research (ICSRR) oraz co najmniej dwa zespoły z pozostałych krajów uczestniczących w konkursie.

Czas trwania projektu: maksymalnie 36 miesięcy

Termin naboru wniosków w NCN: 30 listopada 2017 r.

Więcej informacji na stronie CAWP oraz u Opiekuna projektu – Pani mgr Agnieszki Kołodziejskiej-Skrobek (tel. 12 663 30 23, mail: agnieszka.kolodziejska-skrobek@uj.edu.pl).

Serdecznie zachęcamy pracowników WSMiP UJ do aplikowania w konkursie.

Zajęcia w dniach 3-5 kwietnia 2024 r.

Nabór abstraktów na XV Festiwal Dyplomatyczny: Oblicza Dyplomacji

Rejestracja na szkołę letnią Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju <span lang="en">Complexity Summer School 2024</span> została otwarta!

Rejestracja na szkołę letnią Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju Complexity Summer School 2024 została otwarta!

Nabór wniosków w Konkursie na wsparcie rozwoju kompetencji zawodowych pracowników WSMiP