Konkurs HERA pt.: „Public Spaces: Culture and Integration in Europe”

Uprzejmie informujemy, że Narodowe Centrum Nauki ogłosiło konkurs HERA pt.: „Public Spaces: Culture and Integration in Europe”.

Do konkursu mogą być zgłaszane projekty z obszaru nauk humanistycznych obejmujące badania interdyscyplinarne, których celem jest zrozumienie relacji między przestrzenią publiczną, kulturą a zagadnieniami, takimi jak: integracja europejska, procesy migracyjne, globalizacja, cyfryzacja itp.

Budżet międzynarodowego projektu: maks. 1 mln EUR

Czas trwania projektu: 24-36 miesięcy

Termin naboru wniosków w NCN: 24 października 2017 r.

Więcej informacji na stronie CAWP oraz u Opiekuna projektu – Pani mgr Agnieszki Kołodziejskiej-Skrobek (tel. 12 663 30 23, mail: agnieszka.kolodziejska-skrobek@uj.edu.pl).

Serdecznie zachęcamy pracowników WSMiP UJ do aplikowania w konkursie.

NEWSLETTER, 23 kwietnia 2024 r.

Zakończenie naboru w konkursie "granty dla przyszłości" dla wybitnych studentów WSMiP i konkursie na wyjazdy zagraniczne WSMiP

Rekrutacja do programu MOST

Godziny Rektorskie w dniu 17 kwietnia 2024 r.