Studenci WSMiP w ramach projektu Inter Polit Leader podnoszą kompetencje niezbędne na rynku pracy

Studenci Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych w ramach projektu Inter Polit Leader podnoszą kompetencje niezbędne na rynku pracy: zawodowe, komunikacyjne, przedsiębiorcze i analityczne. Podczas zajęć z kultury korporacyjnej i komunikacji w międzynarodowym środowisku grupowym po wykładzie, dyskusji i case study o różnicach między kulturami wysoko- i niskokontekstowych studenci pracowali w grupach. Uczyli się między innymi, czym jest pres model wspierający rozwój umiejętności prezentacji siebie i swoich pomysłów.

Zajęcia prowadziły Małgorzata Daniel i Monika Karwińska.

Przypominamy, że jak chcesz podnieść swoje kompetencje, możesz zgłosić się do udziału w projekcie w semestrze letnim. Zapraszamy!!!

Projekt Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych „Inter-Polit Leader”, POWR.03.01.00-00-K179/16, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, III Oś priorytetowa „Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju”, Działanie 3.1 „Kompetencje w szkolnictwie wyższym”.