Wideo i fotoreportaże

II Jagiellońska Konferencja Bezpieczeństwa „Między wiedzą a władzą: bezpieczeństwo w erze informacji”.

28.09.2017
W dniach 21-22 września 2017 r. Zakład Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Polskim Towarzystwem Studiów Międzynarodowych zorganizował II Jagiellońską Konferencję Bezpieczeństwa „Między wiedzą a władzą: bezpieczeństwo w erze informacji”.

Spotkanie z Ocalałym prof. Shimonem Redlichem.

05.09.2017
Zapraszamy do obejrzenia zapisu nagrania spotkania z prof. Shimonem Redlichem.

Intensywny Program Euroculture 2017

25.07.2017
W dniach 25.06.-02.07. 2017 w Krakowie odbył się "Intensywny Program" będący częścią programu studiów magisterskich Erasmus Mundus MA in Euroculture. Współorganizatorami wydarzenia były: Instytut Europeistyki UJ oraz Uniwersytet w Strasburgu.

Konferencja Team Europe - Berlin

03.07.2017
Z przyjemnością informujemy, że Prof. dr hab. Janusz Węc uczestniczył w dniach 26-27 czerwca 2017 r. w międzynarodowej konferencji ekspertów sieci Team Europe. Konferencja odbyła się w siedzibie Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Berlinie z udziałem ekspertów z Niemiec, Polski, Francji i Austrii.

Wielomilionowa dotacja na modernizację przyszłej siedziby WSMiP UJ

26.06.2017
Minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin i rektor UJ prof. Wojciech Nowak podpisali umowę zakładającą przekazanie uczelni 40 mln zł dotacji celowej na inwestycję „Przebudowa i modernizacja budynku Uniwersytetu Jagiellońskiego dla potrzeb Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych”. Prace budowlane rozpoczną się pod koniec bieżącego roku.