Idee jagiellońskie wobec wyzwań współczesności

Z satysfakcją informujemy o drugiej odsłonie projektu „Idee jagiellońskie wobec wyzwań współczesności”. Tym razem działania projektowe przeniosą się na Uniwersytet w Oxfordzie, gdzie 23 października br. odbędzie się międzynarodowa konferencja pt. "JAGIELLONIAN IDEAS TOWARDS THE CHALLENGES OF MODERN TIMES".

Nasz Wydział reprezentować będą Prof. Leszek Korporowicz (kierownik projektu), Prof. Dorota Pietrzyk-Reeves, Prof. Tadeusz Paleczny i Dr Franciszek Czech.

Zajęcia w dniach 3-5 kwietnia 2024 r.

Nabór abstraktów na XV Festiwal Dyplomatyczny: Oblicza Dyplomacji

Rejestracja na szkołę letnią Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju <span lang="en">Complexity Summer School 2024</span> została otwarta!

Rejestracja na szkołę letnią Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju Complexity Summer School 2024 została otwarta!

Nabór wniosków w Konkursie na wsparcie rozwoju kompetencji zawodowych pracowników WSMiP