Ana İçeriğe Geç

Gündem İçeriği Gündem İçeriği

Efektem projektu „Odkrywcy dziedzictwa lokalnego” jest publikacja w redakcji dr Kingi Anny Gajdy. Wydanie publikacji zostało sfinansowane przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Publikacja składa się z trzech części. Pierwsza z nich to część podręcznikowa zawierająca teksty specjalistów, karty pracy, prezentacje power point. Teksty skierowane są głównie do uczniów. W niektórych przypadkach autorzy zdecydowali się również na zamieszczenie krótkich informacji również dla nauczycieli. Można w niej znaleźć artykuły autorstwa Kingi Anny Gajdy, Joanny Orzechowskiej-Wacławskiej, Mirosława Natanka, Marcina Rebesa, Eweliny Malik-Warzechy, Iwony Reichardt oraz Doriana Jędrasiewicza. Druga część to scenariusze wraz z kartami pracy spaceru tematycznego po centrum Krakowa. Ostatnia to przykłady posterów przygotowanych przez uczniów.

Serdecznie zapraszamy do lektury!

Ayrıca Tavsiye Ederiz
Zakończenie naboru w konkursie "granty dla przyszłości" dla wybitnych studentów WSMiP i konkursie na wyjazdy zagraniczne WSMiP

Rekrutacja do programu MOST

Godziny Rektorskie w dniu 17 kwietnia 2024 r.

Zapraszamy do udziału w Targach Pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim