перейти до основного змісту

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Навіґація Навіґація

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Idee jagiellońskie wobec wyzwań współczesności

Z satysfakcją informujemy o drugiej odsłonie projektu „Idee jagiellońskie wobec wyzwań współczesności”. Tym razem działania projektowe przeniosą się na Uniwersytet w Oxfordzie, gdzie 23 października br. odbędzie się międzynarodowa konferencja pt. "JAGIELLONIAN IDEAS TOWARDS THE CHALLENGES OF MODERN TIMES".

Nasz Wydział reprezentować będą Prof. Leszek Korporowicz (kierownik projektu), Prof. Dorota Pietrzyk-Reeves, Prof. Tadeusz Paleczny i Dr Franciszek Czech.

рекомендовано
Zakończenie naboru w konkursie "granty dla przyszłości" dla wybitnych studentów WSMiP i konkursie na wyjazdy zagraniczne WSMiP

Rekrutacja do programu MOST

Godziny Rektorskie w dniu 17 kwietnia 2024 r.

Zapraszamy do udziału w Targach Pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim