Nowości wydawnicze

Identifying Security Logics in the EU Policy Discourse: The “Migration Crisis” and the EU - nowa publikacja pracownika naszego Wydziału

16.02.2022
Z przyjemnością informujemy, że nakładem Wydawnictwa Springer ukazała się publikacja pt.: Identifying Security Logics in the EU Policy Discourse: The “Migration Crisis” and the EU autorstwa Macieja Stępki.

Samorządy miejskie wobec sektora kultury w czasach kryzysu pandemicznego - nowa publikacja pracowniczek naszego Wydziału

31.01.2022
Z przyjemnością informujemy, że nakładem Wydawnictwa Attyka ukazała się publikacja pt. „Samorządy miejskie wobec sektora kultury w czasach kryzysu pandemicznego” autorstwa Kingi Anny Gajdy, Bożeny Gierat – Bieroń i Joanny Szulborskiej – Łukaszewicz.

Wyzwania polityki rozwoju regionalnego w Chinach. Formułowanie – implementacja – adaptacja - nowa publikacja autorstwa pracownika naszego Wydziału

27.01.2022
Z przyjemnością informujemy, że nakładem Wydawnictwa Naukowego Scholar ukazała się publikacja pt. „Wyzwania polityki rozwoju regionalnego w Chinach. Formułowanie – implementacja – adaptacja” autorstwa Marka Świstaka.

Nowa publikacja autorstwa Studentek i Studentów naszego Wydziału

07.12.2021
Miło nam poinformować, że nakładem wydawnictwa Księgarnia Akademicka ukazała się anglojęzyczna monografia pt. „The European Union in light of the COVID-19 Pandemic - A Failure of European Integration or a Chance for Closer Cooperation among Member States?” autorstwa Studentek i Studentów naszego Wydziału - Anny Moskal, Aleksandry Sobarni, Szymona Pazery i Zuzanny Kopani. Monografia powstała w wyniku realizacji minigrantu studenckiego przyznanego w Priorytetowym Obszarze Badawczym Society of the Future.

Nowy raport badawczy autorstwa studentek i studentów naszego Wydziału

18.11.2021
Z przyjemnością informujemy, że ukazał się właśnie raport badawczy pt. „Analiza modelu Gminny Standard Wychodzenia z Bezdomności. Raport z badań” przygotowany przez zespół badawczy działający w ramach INPiSM UJ. Zespół składał się ze studentek i studentów naszego Wydziału (Marcina Bąka, Andrzeja Ciepłego, Karola Kordasa, Krystiana Petza oraz Anastasii Pugach). Nad całością prac czuwał dr Maksymilian Galon.